Skip to content

O blogu….

Od lat interesuje mnie trudna sztuka śpiewania, dlatego podjąłem się analizy tego, co się dzieje w polskich talenshow – kto
w nich staruje i co się dzieje po wyłączeniu telewizyjnych kamer? Nie zawsze miło, nie zawsze obiektywnie, ale zawsze uczciwie.
Obserwacja kandydatów na piosenkarzy oraz ich repertuaru doprowadziła mnie z kolei do zainteresowania się zjawiskiem pt. COVER.  Dlaczego  artyści śpiewają cudze, uznane przeboje? Może jednak  inżynier Mamoń miał rację, że najlepsze są te piosenki, które już znamy? To już bardzo poważna część mojego blogowania. Opracowałem ponad 160 utworów pod kątem „coverowania” na całym świecie, w tym takie hity jak: "Yesterday", "Bohemian Rhapsody", "Meckie Majcher" i  "Dziwny jest ten świat". Jestem zafascynowany tym, jak wiele można zrobić z utworem – zarówno złego, jak i dobrego.
Od 2 lat zacząłem pisać recenzje płyt, głównie poslkich. I to zaczęło mnie mocno fascynonwać.
Zapraszam do posłuchania i przeczytania moich uwag. 😉
Wojciech Wądołowski
 

komentarze 4

zostaw komentarz
 1. Julia / 2 Kwi 2013

  Świetny blog, miło poczytać rzetelne opinię. Coraz rzadsza, zwłaszcza w internecie, jest teraz konstruktywna krytyka, nie mówiąc już o zachwycie nad czymś. Widać tu profesjonalizm i pasję piszącego 😉 Będę tu na pewno zaglądać! Sama jestem muzykiem i piszę bloga o muzyce przeróżnej, serdecznie zapraszam więc do siebie i dziękuję za możliwość czytania tego bloga!

 2. Wojtek / 3 Kwi 2013

  Bardzo dziękuję:-) Zajrzę.

 3. dodaj strone / 11 Lis 2013

  Imponujący serwis. Bardzo podoba mi się szata graficzna.
  Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu strony!

 4. Counter Strike CSS / 3 Sie 2014

  Pozdrawiam autorów strony!

Zostaw komentarz

*

code