Skip to content
26 maj / Wojtek

Manipulacja Wojewódzkiego???

W ostatnim swoim programie p. Wojewódzki pokazał, że standardy etyczne pojmuje po swojemu i tylko jego standardy są jedynie słuszne.

Otóż ten pan zaprosił do programy trzech uczestników programu X-Facor. Trzech solistów. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdy nie to, że:

1. Ci wokaliści zostali przedstawieni jako, zdaniem prowadzącego, finaliści programu.  A przecież do finału zostały 2 tygdnie, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć.

2. P. Wojewódzki jest jurorem X-Facotr, więc do końca powinien zachować bezstronność. Przynajmniej pozorną. Tymczasem już teraz odkrywa karty. A może to tylko zabieg uśpienia czujności konkurencji? Bo przecież w trójce tych wokalistów jest jego podopieczny.  W jego więc interesie jest, aby wygrał Marcin Spenner.

Ciekawe, bardzo ciekawe będzie sobotnie głosowanie jurorów, którzy zdecydują kto znajdzie się w finale. Nominowani do odpadki najprawdopodobniej będą zespół The Chance i na pewno jeden z solistów. Stawiam, że będzie to Ewelina Lisowska. Bo jeśli zagrożony będzie Spenner, to wiadomo, że p. Wojewódzki odda swój głos na niego. Ale, jeśli widzowie wskażą do dogrywki Ewelinę lub Dawida Podsiadło, to głos p. Wojewódzkiego będzie decydujący. Ciekawe kogo wskaże. Stawiam, że pan będzie udawał cierpiętnika, że ciężko mu się zdecydować  i w końcu wydusi, że lepszy był zespół. A może będzie inaczej? Ciekawe co tym razem zwycięży – uczciwość i kompetencja, czy jak zwykle zimna kalkulacja?

W sobotę się okaże :mrgreen:

Zostaw komentarz

*

code