Skip to content
1 kw. / Wojtek

Moje 5 minut – Agata Dziarmagowska

„Szansa na sukces”, Idol”, „Mam talent”, „The voice of Poland”, „-X-Factor”, „Must be the music” ……czyli co najmniej 6 możliwości na medialne zaistnienie. Co ciekawe, wielu młodych wokalistów bierze udział w kilku z tych programów, a pewnie są tacy niestrudzeni, którzy byli w każdym z nich. Jak pokazuje życie te programy, wbrew pozorom, nie są po to by wyłaniać, a potem szlifować talenty. Tu niestety chodzi o produkcję programu rozrywkowego o bardzo wysokiej oglądalności. Jak najlepsi uczestnicy tych muzycznych wyścigów potrafili wykorzystać swoje 5 minut? Zobaczmy…….

To będzie hostoria o jednym z lepiej wykorzystanych udziałów w talent show. Agata Dziarmagowska pojawiła się w ostatnim  X-Factorze i odpadła tuż przed najważniejszym momentem, czyli programami na żywo. Z punktu widzenia budowania popularności Agata nie powinna być szczęśliwa, bo niewiele brakowało, aby wystąpiła w finałowych koncertach z ogromną publicznością telewizyjną. Co prawda nawet ten etap nie gwarantuje kariery, o czym przekonały się dziesiątki wykonawców występujące w kilku polskich talent show. Tymczasem okazuje się, że swoim występem wokalistka zwróciła uwagę dużej wytwórni. No i stało się.

Agata Dziarmagowska nagrała kilka piosenek, które niczym szczególnym się nie wyróżniają. Towarzyszy im jednak świetna oprawa: nakręcono profesjonalne klipy, a wokalistka zapraszana jest do czołowych stacji telewizyjnych. Od początku do końca jest to wynik dobrze zaplanowanego projektu, którego istotnym elementem jest repertuar napisany przez zagranicznych kompozytorów. Do sukcesu w tym projekcie potrzebna była tylko atrakcyjna wokalistka. Niby proste, bo dobrze śpiewających i wyglądających dziewczyn jest w Polsce sporo. I zresztą co roku kilka z nich pojawia się na naszej scenie i bardzo szybko znika. Okazuje się, że dokonano nienajgorszego wyboru – atuty Agaty Dziarmagowskiej zostały świetnie wykorzystane. Na razie debiut imponujący. Teraz pozostaje tylko pytanie czy te atuty zostały zaprogramowane na szybki, jednosezonowy zysk, czy może jesteśmy świadkami narodzin niezłej wokalistki?  Chyba nie ma sensu spekulować, bo czas pokaże. I to pewnie bardzo szybko 😆

Jeden komentarz

zostaw komentarz
  1. ziom / 2 sty 2016

    a jaki jest twój idol

Zostaw komentarz

*

code