Skip to content
11 paź / Wojtek

Moje 5 minut – Anna Teliczan

„Szansa na sukces”, Idol”, „Mam talent”, „Voice of Poland”, „-X-Factor”, „Must be the music” ……czyli co najmniej 6 możliwości na medialne zaistnienie. Co ciekawe, wielu młodych wokalistów bierze udział w kilku z tych programów, a pewnie są tacy niestrudzeni, którzy byli w każdym z nich. Jak pokazuje życie te programy, wbrew pozorom, nie są po to by wyłaniać, a potem szlifować talenty. Tu niestety chodzi o produkcję programu rozrywkowego o bardzo wysokiej oglądalności. Jak najlepsi uczestnicy tych muzycznych wyścigów potrafili wykorzystać swoje 5 minut? Zobaczmy…….

Anna Teliczan,  finalistka II edycji Mam Talent. Krótko po występach castingowych, a jeszcze przed programami na żywo byłem nią zachwycony. Na pewno zainteresowała wszystkich swoimi występami na castingu, bo już tam pokazała, że nie jest malowaną lalą do śpiewania, a raczej wokalistką z silną osobowością.  Mnie przekonał jej występ w dzień Dobry TVN, kiedy pokazała, że wybiera repertuar ciekawy i na pewno nie chce schlebiać tanim gustom.

http://dziendobry.tvn.pl/video/anna-teliczan-polska-amy-winehouse,1,newest,5180.html

W czasie programów na żywo Ania nie była już tak interesująca. Dlaczego?  Repertuar, repertuar, repertuar!! Wokalistka wybierała piosenki byle jakie, na pewno nie takie, które pokazywałyby jej osobowość.  Ania nie wygrała, mimo, że szanse miała bardzo duże.

Program programem, a życie toczy się dalej. I to całkiem nieźle i na szczęście raczej powoli, co też dobrze o wokalistce świadczy. Jej współpraca z firmą fonograficzną Sony Music jest gwarantem powodzenia, a przynajmniej produkcji na profesjonalnym, przyzwoitym poziomie. Jej pierwsza płyta być może nie powala, ale także nie rozczarowuje. Podejrzewam, że wokalistka potrzebuje jeszcze czasu na poszukiwanie swojej tożsamości artystycznej. Coś mi się wydaje, że o Annnie Teliczan jeszcze usłyszymy. Czego sobie i jej samej zyczę 😆

Zostaw komentarz

*

code