Skip to content
1 paź / Wojtek

Must be the….nareszcie

Mój ulubiony program kazał na siebie długo czekać. Tymczasem konkurencyjne programy już się rozkręciły. I co z tego? Tam wiadomo już, że jest cienko, a tutaj cały czas jest  nadzieja 😛

Niestety ta nadzieja została w ostatnim odcinku poddana ostrej próbie, bo raczej nie było dobrze. Oczywiście moim zdaniem, gdyż jurorzy jak zwykle byli dużo łaskawsi. Dla mnie interesujących było tylko 2 wykonawców i to w dodatku z małymi zastrzeżeniami.

Najbardziej podobał mi się zespół Untitled 4. To było kreatywne, ciekawe granie – wszystko podporządkowane frontmanowi, dobremu znajomemu z wcześniejszej edycji tego programu. Paweł Rząsa już wcześniej mi się podobał, teraz jest jeszcze lepiej. Cieszę się, że chłopak rozwija się w dobrym kierunku.

Po programie zaniepokoiły mnie informacje w necie, że tekst utworu wykonywanego przez Untitled 4 został ukradziony. Nie znam prawdy, więc nie będę się wypowiadał. Gdyby tak jednak było, to okazałoby się, że geniusz wokalisty jest troszeczkę mniejszy, jako że w rapie przyjęło się, że to właśnie autor tekstu prezentuje go osobiście. Nie ma sensu teraz spekulować; poczekamy, zobaczymy.

Drugim interesującym występem była propozycja kapeli Funktor. Dobre, świetnie zaaranżowane i świadome granie to coś, co na mnie zawsze robi wrażenie. Do całkowitego zachwytu brakowało mi wokalisty, bo ten znacznie odstaje od reszty składu. Dlatego jestem bardzo zainteresowany ich następnym występem.

I to niestety tyle – jaki program, taka recenzja 🙄

komentarze 3

zostaw komentarz
 1. Kylo / 1 paź 2014

  Tu nie ma żadnych spekulacji, ukradł tekst i tyle, kawałek oryginalny był od dawna w sieci. Dla takich ludzi nie ma miejsca w żadnej muzyce. Przecież to szczyt żeby kraść czyiś tekst, czyjeś emocje i jeszcze z tym iść do telewizji, powinni zostać wyrzuceni na zbity ryj z tego programu. „Geniusz wokalisty” .. chyba sobie kpisz z ludzi.

 2. Kylo / 1 paź 2014

  sory za błędy, pisałem na szybko.

 3. Wojtek / 2 paź 2014

  Sam jestem ciekaw jak się sprawa zakończy, bo jest nieco kuriozalna.
  Jeśli chodzi o słowo „geniusz”, to jest ono użyte jako synonim słowa „wielkość” i nie ma nic wspólnego z genialnością, a raczej skalą talentu. Pozdrawiam:-)

Zostaw komentarz

*

code