Skip to content
13 paź / Wojtek

Must be the……..nieźle

Już pierwszy odcinek programu na żywo pokazał, że program robi się coraz ciekawszy. Żaden z ośmiu wykonawców nie przestraszył, ale też nie powalił. Wynik głosowania widzów był raczej przewidywalny. Ludzie lubią młodych instrumentalistów, co pokazali w II edycji, w której wygrał nastoletni gitarzysta. Ten odcinek wygrał właśnie gitarzysta i jeszcze młodszy.  Ale już nie taki dobry. 13-latek grający na gitarze jak doświadczony muzyk, to musi robić wrażenie! . Maciej Krystkowiak zachwyca swoją wirtuozerią, ale wybrał lamusowaty utwór, z którym nie do końca sobie poradził, bo w szybszych fragmentach gubił pulsację rytmiczną. II miejsce, Przemek Radziszewski, to potwierdzenie, że widownia lubi klasyczne głosy. Szkoda. że wokalista wybrał wyświechtany, lekko kiczowaty utwór, ale może właśnie dzięki temu podobał się ludziom.

Niestety zespoły najciekawsze, czyli All Sound Allowed i Oho!Koko, odpadły z kretesem. Nie załapały się nawet do pierwszej czwórki. To świadczy, że poziom programu jest bardzo wysoki i bardzo wyrównany.

Co by nie powiedzieć, Must  Be the Musik to obecnie najciekawszy muzyczny talenshow w Polsce. Bo tu nie produkuje się śpiewających głów pod dyktando jurorów i producentów programu. W tym programie pomaga się zaistnieć artystom gotowym na wielką scenę. I o to chyba w tych programach powinno chodzić.

Zostaw komentarz

*

code