Skip to content
30 kw. / Wojtek

Must Be The Surprise:-)

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie! Tak, po ostatnim ocinku Must Be The Music największym pokonanym mógł się czuć producent programu. Najpierw jury zafundowało niespodziankę zapraszając do półfinału zespół Piękni i młodzi. I to by może było ok, gdyby działo się w innej stacji. Niestety Polsat, kolebka discopolo w mediach, ma tylu zwolenników muzycznej tandety, że ci skorzystali z rzadkeij okazji i oddali głos na badziew. Jednak o gustach dyskutować się nie powinno, dlatego jestem szczęśliwy, że widownia upichciła prgramowi taką niespodziankę :mrgreen: Okazuje się, że klasę, którą program budował przez wszystkie edycje , nagle zniszczono jednym niefrasobliwym posunięciem. Tak więc pierwszy raz w historii programu w finale mamy „muzykę” z prowincjonalnych dyskotek (z góry przepraszam miłośników discopolo z dużych miast).

Ale, ale……..to nie koniec utyskiwań, bo tak kiepskiego odcinka nie było jeszcze w żadnej edycji tego programu. Nie pojmuję dlaczego, bo przecież na etapie castingowym było wielu świetnych wykonawców.

W tym odcinku były tylko 2 dobre zespoły.

Mój faworyt, Sachiel nie zawiódł, zresztą publiczność także ich pokochała, co mimo wszystko daje nadzieję, że z tą widownią nie jest aż tak źle. Sachiel od początku zwraca uwagę na oryginalność i sceniczną prawdę. Szkoda, że nie zawsze wiadomo co członkowie zespołu chcą nam powiedzieć, bo dykcja u nich szwankuje, jednak sam przekaz oparty na solidnym podkładzie jest całkiem interesujący. Brawo 😉

Drugi zespół, Straight Jack Cat, potwierdział swój poziom. Miałem nadzieję, że kapelę jeszcze w programie zobaczymy, bo właśnie takie propozycje należy promować. Wiadomo jednak nie od dziś, że tam gdzie decydują widzowie może się dziać coś, czego normalny czlowiek nie wymyśli 🙄

Ciekawe jakie neispodzianki ma jeszcze dla nas producent tej edcyji. A może to nie wina samego programu, a wyłącznie widowni? Pewnie niejeden pan z Polsatu tak chciałby się tłmaczyć. A może jest wręcz odwrotnie? Może policzono, że przyciągnięcie miłośników discopolo poprawi oglądalność show? Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mrgreen:

Zostaw komentarz

*

code