Skip to content
11 cze / Wojtek

Nie idź tą drogą Dawidzie!

 Zaledwie tydzień po wygraniu programu F-Factor Dawid Podsiadło pojawia się w TV. W dodatku na żywo! Już sama zapowiedź tego wydarzenia przyciągnęła mnie do telewizora i pewnie o to w tej zabawie chodziło:-) Chciałem zobaczyć, a właściwie usłyszeć, co Dawid reprezentuje bez X-factorowego blichtru. Głównie zdziwiło mnie, że chłopak tak szybko występuje. Więc….albo miał gotowy materiał w szufladzie, albo zaśpiewa jakiś cover z programu. No i niespodzianka, bo ani jedno, ani drugie. Tylko coś takiego:

http://dziendobry.tvn.pl/video/david-podsiadlo-certainty-is-a-blessing,104,newest,47983.html

Na szczęście nadal słuchać ciekawy wokal Dawida, ale sposób wykonania jest co najmniej dyskusyjny.

Dawidzie – gitara to nie jest instrument, na którym może zagrać każdy. Zamiast rozmieniać się na drobne poproś przyzwoitego instrumentalistę, tak będzie lepiej dla Ciebie, a głównie dla nas, słuchaczy.

Dawidzie – jeżeli już musisz grać na gitarze, to niech to będzie instrument przyzwoity, bo granie na gitarze poziomu ogniskowego nie przystoi facetowi, który chciałby zawojować polską scenę. Przecież tego instrumentu prawdopodobnie nie da się nastroić, w każdym razie w tym występie zademonstrował nam wszystkie możliwe alikwoty.

Dawidzie – jeśli nie masz jeszcze doradcy, menedżera, kogokolwiek, to szybko kogoś takiego poszukaj.  A jeśli kogoś takiego masz i ten ktoś wpuścił Cię na minę tego występu, to zastanów się czy to jest właściwa osoba?

Wygranie jakiegokolwiek programu nie daje żadnej gwarancji. Jest wręcz odwrotnie – nasze oczekiwania są spore i niełatwo jest rozpocząć nowe życie samodzielnego artysty. Dlatego bardzo ważne jest jak tę popularność się wykorzysta. Wiadomo, że dziewiętnastolatek nie jest w stanie sam pokierować swoim artystycznym losem, dlatego ważne jest kto się nim zaopiekuje i jak on sam będzie umiał tą opieką sterować. Ten występ telewizyjny traktuję jedynie jako drobną wpadkę. Wierzę,  ze Dawida Podsiadło stać na ciekawe, artystyczne występy….

….Czego Państwu, sobie,  a także Dawidowi, życzę  :-D.

Zostaw komentarz

*

code