Skip to content
24 kw. / Wojtek

The Voice of Bitwa – vol. 3

W ostatniej bitewnej odsłonie nareszcie coś się działo. Może nie było jakoś nadzwyczaj rewelacyjnie, ale cały odcinek można było obejrzeć bez obawy o swój gust muzyczny 🙄

Jak zwykle świetne były duety żeńskie. Podobał mi sie bardzo energetyczny duet Joanny Pszczołyz Pauliną Romaniuk. W tym programie zawsze najbardziej imponuje mi kiedy uczestnicy stawiają na dobry wspólny wykon. W ten sposób przeciwstawiają się nieco dziwnej formule programu, pokazując że nad jarmarczną rywalizację przedkładają muzykę i jej porządne wykonanie.

Najlepszy występ wieczoru to duet Kasi Sawczuk i Mai Gawłowskiej.  Obie dziewczyny wykazały sie dużą wrażliwością przy niezłym opanowaniu warsztatu. Co prawda bardziej podobała mi się Kasia, jednak cieszę się, że dalej w programie zobaczymy obie wokalistki.

W tym odcinku mieliśmy tez rzadką okazję wsyłuchania dobrego duetu męskiego. Dotychczas w tym programie pokazywano nam interesujące duety żeńskie lub ewentualnie mieszane, a tu nagle niespodzianka. 😮 Wspólny występ Michała Szyca i Wojciecha Baranowskiego daje nadzieję, że ta edycja nie jest jednak do końca stracona. Tu bardziej podobał mi się Michał, który zdaniem jego trenerów był słabszy od konkurenta, jednak dzięki widowiskowej formule „kradzieży” uczestników dalej będzie w tym show śpiewał. I Bardzo dobrze 🙂

I to wszystko na dzisiaj. Zastanawiam się dlaczego producent programu kazał nam się męczyć w dwóch pierwszych odcinkach bitewnych, zostawiając najwięcej dobrych wykonań na koniec. To pewnie będzie jego słodką tajemnicą…..I niech sobie będzie :mrgreen:

Zostaw komentarz

*

code