Skip to content
29 maj / Wojtek

The Voice of FINAŁ

Ta edycja rozpoczęła się słabo, ale im dłużej trwała i zostawało mniej uczestników, tym była coraz ciekawsza. A właściwie nie wiele bardziej interesująca od poprzednich edycji, jednak tym razem na początkowych etapach było mniej interesujących uczestników. Na koniec było już całkiem nieźle, co tak naprawdę nie ma wielkiego znaczenia, bo i tak ostatecznie „karierę” zrobi najwyżej kilku uczestników programu.

W tegorocznym finale było i tak nieco lepiej, niż w edycjach poprzednich – wszyscy wokaliści prezentowali przyzwoity poziom, chociaż i tak kandydat do wygranej był jeden. I na szczęście tak się stało, że interesujący od samego początku Juan zdeklasował swoje konkurentki. Jego finałowe występy były niezłe, a piosenka autorska daje nadzieję, że niebawem możemy mieć na naszej scenie ciekawego artystę.

Występy pozostałych finalistek były na ogół przyzwoite. Tutaj szczególnie interesowały mnie 2 moje faworytki: Maja Godlewska i Kasia Sawczuk. Wydaje mi się, że obie dziewczyny mają jeszcze czas na profesjonalną scenę, zwłaszcza że kolekcjonowanie własnego repertuaru trochę czasu zajmuje. Najbardziej podobała mi się Kasia Sawczuk, której duet z Katarzyną Nosowską był świetny. Być może nie było to wykonanie na miarę wydarzenia sezonu, jednak niewątpliwie najlepsza propozycja tego koncertu.

Zapowiedź kolejnej edycji programu już za 3 miesiące jest oczywista, wszak to flagowa produkcja publicznej telewizji. Boję się jednak, że częstotliwość obecności tego show może wpłynąć na jego jakość. Ta edycja jest właśnie najlepszym przykładem. The show must go on! :mrgreen:

Jeden komentarz

zostaw komentarz
  1. prosonica studio / 31 maj 2014

    Również kibicowaliśmy Kasi Sawczuk. Zdecydował o tym lokalny patriotyzm i pewnego rodzaju sentyment, bo o jej talencie wokalnym mieliśmy okazję przekonać się, gdy dziewczyna miała jakieś 10 lat. Talent + pokora = spora szansa na sukces, a Kasia ma jedno i drugie.

Zostaw komentarz

*

code